Proedus High School Football League
Clasament
Echipa   MJ   V   E   Î  GM  GP DG  PCT
1 F.C Soimii 24 23 0 1 119 22 plus 97 69
2 P.Zidane 24 22 1 1 144 23 plus 114 67
3 Los Crocodiles Sportifes 24 19 0 5 107 39 plus 68 57
4 F.C Albinutele 24 17 0 7 113 57 plus 56 51
5 E-Force 24 16 1 7 78 55 plus 23 49
6 F.C Galacticus 24 14 1 9 79 64 plus 15 43
7 ACS Aparatorii Patriei 24 12 1 11 53 104 minus 51 37
8 Real Team 24 9 0 15 53 88 minus 35 27
9 Borussia Bucuresti 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spartanii Floreasca 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Young Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
12 F.C Bombardierii 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hyper Team 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Team Of The Year 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Next Generation 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sporting Braga 0 0 0 0 0 0 0 0
                                   Program
TUR REZULTATE
Etapa 1
1 FC Albinutele FC Soimii 26 Sept. 2015 – ora 11:00 1 la 3
2 Los Crocodiles Sportifes Borusia Bucuresti 26 Sept. 2015 – ora 12:30 4 la 2
3 Hyper Team Spartanii Floreasca 26 Sept. 2015 – ora 14:00 0 la 4
4 E-Force FC Galacticus 26 Sept. 2015 – ora 15:30 3 la 1
5 FC Bombardierii Next Generation 27 Sept. 2015 – ora 11:00 2 la 0
6 Sporting Braga Team Of The Year 27 Sept. 2015 – ora 12:30 0 la 3
7 Young Boys ACS Aparatorii Patriei 27 Sept. 2015 – ora 14:00 6 la 2
8 P.Zidane Real Team 27 Sept. 2015 – ora 15:30 3 la 0
Etapa 2
1 Next Generation Young Boys 03 Oct. 2015 – ora 11:00 1 la 1
2 Spartanii Floreasca Los Crocodiles Sportifes 03 Oct. 2015 – ora 12:30 0 la 2
3 FC Galacticus Hyper Team 03 Oct. 2015 – ora 14:00 5 la 3
4 ACS Aparatorii Patriei P.Zidane 03 Oct. 2015 – ora 15:30 1 la 8
5 Real Team E-Force 04 Oct. 2015 – ora 11:00 1 la 3
6 FC Soimii FC Bombardierii 04 Oct. 2015 – ora 12:30 1 la 0
7 Team Of The Year FC Albinutele 04 Oct. 2015 – ora 14:00 0 la 4
8 Borusia Bucuresti Sporting Braga 04 Oct. 2015 – ora 15:30 3 la 0
Etapa 3
1 Hyper Team Real Team 17 Oct. 2015 – ora -12:00 2 la 5
2 FC Albinutele Borusia Bucuresti 17 Oct. 2015 – ora -13:30 12 la 2
3 E-Force P.Zidane 17 Oct. 2015 – ora -15:00 3 la 0
4 Young Boys FC Soimii 17 Oct. 2015 – ora -16:30 2 la 4
5 FC Bombardierii Team Of The Year 18 Oct. 2015 – ora -12:00 0 la 2
6 Los Crocodiles Sportifes FC Galacticus 18 Oct. 2015 – ora -13:30 0 la 3
7 Next Generation ACS Aparatorii Patriei 18 Oct. 2015 – ora -15:00 0 la 4
8 Sporting Braga Spartanii Floreasca 18 Oct. 2015 – ora -16:30 0 la 3 Echipa Descalificata
Etapa 4
1 P.Zidane Hyper Team 24 Oct. 2015 -12:00 11 la 4
2 Real Team Los Crocodiles Sportifes 24 Oct. 2015 -13:30 3 la 6
3 Spartanii Floreasca FC Albinutele 24 Oct. 2015 -15:00 0 la 3
4 ACS Aparatorii Patriei E-Force 24 Oct. 2015 -16:30 3 la 0
5 Borusia Bucuresti FC Bombardierii 25 Oct. 2015 -12:00 3 la 1
6 Team Of The Year Young Boys 25 Oct. 2015 -13:30 0 la 2
7 FC Soimii Next Generation 25 Oct. 2015 -15:00 4 la 0
8 FC Galacticus Sporting Braga 25 Oct. 2015 -16:30 3 la 0
Etapa 5
1 Hyper Team E-Force 2 la 2
2 FC Bombardierii Spartanii Floreasca 0 la 0
3 Next Generation Team Of The Year 3 la 1
4 Young Boys Borusia Bucuresti 4 la 5
5 FC Albinutele FC Galacticus 8 la 4
6 Los Crocodiles Sportifes P.Zidane 1 la 4
7 Sporting Braga Real Team 0 la 3
8 FC Soimii ACS Aparatorii Patriei 6 la 2
Etapa 6
1 Spartanii Floreasca Young Boys 31 Oct. 2015 – ora 11:00 2 la 3
2 E-Force Los Crocodiles Sportifes 31 Oct. 2015 – ora 12:30 5 la 6
3 ACS Aparatorii Patriei Hyper Team 31 Oct. 2015 – ora 14:00 0 la 9
4 Real Team FC Albinutele 31 Oct. 2015 – ora 15:30 5 la 2
5 Borusia Bucuresti Next Generation 01 Noi. 2015 – ora 11:00 7 la 2
6 Team Of The Year FC Soimii 01 Noi. 2015 – ora 12:30 0 la 6
7 P.Zidane Sporting Braga 01 Noi. 2015 – ora 14:00 3 la 0
8 FC Galacticus FC Bombardierii 01 Noi. 2015 – ora 15:30 3 la 1
Etapa 7
1 FC Albinutele P.Zidane 21 Noi. 2015 – ora 17:30 3 la 4
2 FC Soimii Borusia Bucuresti 21 Noi. 2015 – ora 19:00 10 la 2
3 Los Crocodiles Sportifes Hyper Team 22 Noi. 2015 – ora 13:00 2 la 1
4 Next Generation Spartanii Floreasca 22 Noi. 2015 – ora 14:30 0 la 3
5 FC Bombardierii Real Team 22 Noi. 2015 – ora 16:00 3 la 2
6 Team Of The Year ACS Aparatorii Patriei 22 Noi. 2015 – ora 17:30 0 la 1
7 Young Boys FC Galacticus 22 Noi. 2015 – ora 19:00 2 la 1
8 Sporting Braga E-Force 22 Noi. 2015 – ora 20:30 0 la 3
Etapa 8
1 Spartanii Floreasca FC Soimii 29.11.2015 – ora 09:00 1 la 8
2 Borusia Bucuresti Team Of The Year 29.11.2015 – ora 10:15 3 la 0
3 Hyper Team Sporting Braga 29.11.2015 – ora 17:15 3 la 0
4 Real Team Young Boys 29.11.2015 – ora 11:30 0 la 2
5 ACS Aparatorii Patriei Los Crocodiles Sportifes 29.11.2015 – ora 12:45 1 la 14
6 P.Zidane FC Bombardierii 29.11.2015 – ora 14:00 8 la 0
7 E-Force FC Albinutele 29.11.2015 – ora 15:15 2 la 8
8 FC Galacticus Next Generation 29.11.2015 – ora 16:30 3 la 0
Etapa 9
1 Team Of The Year Spartanii Floreasca 06.12.2015- ora 09:30 0 la 3 neprezentare Team of the year
2 Young Boys P.Zidane 06.12.2015- ora 10:45 4 la 4
3 ACS Aparatorii Patriei Borusia Bucuresti 06.12.2015- ora 12:00 4 la 3
4 FC Albinutele Hyper Team 06.12.2015- ora 13:15 6 la 2
5 FC Bombardierii E-Force 06.12.2015- ora 14:30 0 la 2
6 Next Generation Real Team 06.12.2015- ora 15:45 0 la 3
7 FC Soimii FC Galacticus 06.12.2015- ora 17:00 6 la 2
8 Sporting Braga Los Crocodiles Sportifes 06.12.2015- ora 18:15 0 la 3
Etapa 10
1 Hyper Team FC Bombardierii 13.12.2015- ora 09:30 4 la 1
2 Los Crocodiles Sportifes FC Albinutele 13.12.2015-ora 10:45 4 la 5
3 Real Team FC Soimii 13.12.2015- ora 12:00 2 la 10
4 E-Force Young Boys 13.12.2015-ora 13:15 3 la 0
5 FC Galacticus Team Of The Year 13.12.2015-ora 14:30 6 la 2
6 Spartanii Floreasca Borusia Bucuresti 13.12.2015-ora 15:45 2 la 6
7 P.Zidane Next Generation 13.12.2015-ora 17:00 3 la 0 Echipa Descalificata Next Generation
8 Sporting Braga ACS Aparatorii Patriei 13.12.2015- ora 18:15 0 la 3
Etapa 11
1 FC Bombardierii Los Crocodiles Sportifes 19.12.2015-ora 09:30 2 la 12
2 FC Soimii P.Zidane 19.12.2015-ora 10:45 1 la 3
3 Next Generation E-Force 19.12.2015-ora 12:00 0 la 3
4 Team Of The Year Real Team 19.12.2015-ora 13:15 0 la 3
5 Young Boys Hyper Team 19.12.2015-ora 14:30 6 la 4
6 ACS Aparatorii Patriei Spartanii Floreasca 19.12.2015-ora 15:45 2 la 2
7 FC Albinutele Sporting Braga 19.12.2015-ora 17:00 3 la 0
8 Borusia Bucuresti FC Galacticus 19.12.2015-ora 18:15 3 la 2
Etapa 12
1 Los Crocodiles Sportifes Young Boys 20.12.2015-ora 09:30 9 la 2
2 P.Zidane Team Of The Year 20.12.2015-ora 10:45 12 la 1
3 Hyper Team Next Generation 20.12.2015-ora 12:00 3 la 0
4 E-Force FC Soimii 20.12.2015-ora 13:15 0 la 5
5 Real Team Borusia Bucuresti 20.12.2015-ora 14:30 3 la 6
6 FC Albinutele ACS Aparatorii Patriei 20.12.2015-ora 15:45 10 la 4
7 FC Galacticus Spartanii Floreasca 20.12.2015-ora 17:00 2 la 2
8 Sporting Braga FC Bombardierii 20.12.2015-ora 18:15 0 la 3
Etapa 13
1 ACS Aparatorii Patriei FC Galacticus 28.05.2016-ora 15:30 0 la 6
2 Team Of The Year E-Force 28.05.2016-ora 17:00 0 la 3 neprezentare Team of the year
3 FC Bombardierii FC Albinutele 28.05.2016-ora 18:30 0 la 3 neprezentare FC BOMBARDIERII
4 Borusia Bucuresti P.Zidane 29.05.2016-ora 09:00 3 la 7
5 Spartanii Floreasca Real Team 29.05.2016-ora 10:30 2 la 5
6 Next Generation Los Crocodiles Sportifes 0la 3
7 Young Boys Sporting Braga 3 la 0
8 FC Soimii Hyper Team 29.05.2016-ora 12:00 3 la 0 neprezentare Hyper Team
Etapa 14
1 P.Zidane Spartanii Floreasca 04.06.2016-ora 11:00 3 la 0 neprezentare Spartanii Floreasca
2 FC Albinutele Young Boys 04.06.2016-ora12:30 7 la 4
3 FC Bombardierii ACS Aparatorii Patriei 04.06.2016-ora 14:00 0 la 3 neprezentare FC BOMBARDIERII
4 E-Force Borusia Bucuresti 05.06.2016-ora 10:00 4 la 3
5 Sporting Braga Next Generation neprezentarea ambelor echipe
6 Los Crocodiles Sportifes FC Soimii 05.06.2016-ora 11:30 2 la 4
7 Real Team FC Galacticus 05.06.2016-ora 13:00 2 la 7
8 Hyper Team Team Of The Year 05.06.2016-ora 14:30 neprezentarea ambelor echipe Hyper Team Team of the year Descalificata Team of the year
Etapa 15
1 Borusia Bucuresti Hyper Team 11.06.2016- ora 09:00 3 la 0 descalificata Hyper Team
2 Spartanii Floreasca E-Force 11.06.2016- ora 10:30 0 la 3
3 Young Boys FC Bombardierii 11.06.2016- ora 12:00 3 la 0
4 Team Of The Year Los Crocodiles Sportifes 11.06.2016- ora 13:30 0 la 3
5 ACS Aparatorii Patriei Real Team 12.06.2016-ora 09:00 4 la 3
6 FC Galacticus P.Zidane 12.06.2016- ora 10:30 2 la 5
7 E-Force Young Boys 12.06.2016-ora 12:00 3 la 0
8 FC Soimii Sporting Braga 3 la 0
9 Next Generation FC Albinutele 0 la 3
RETUR
Etapa 16
1 F.C Soimii F.C Bombardierii 24.09.2016 – ora 13:00 3 la 0
2 P.Zidane Spartanii Floreasca 24.09.2016 – ora 14:30 5 la 1
3 F.C Albinutele Real Team 25.09.2016 – ora 08:00 6 la 1
4 Los Crocodiles Sportifes E-Force 25.09.2016 – ora 09:30 6 la 1
5 Young Boys ACS Aparatorii Patriei 25.09.2016 – ora 11:00 0 la 3 Neprezentare Young Boys
6 Borussia Bucuresti F.C Galacticus 25.09.2016 – ora 12:30 2 la 5
7
8
Etapa 17
1 F.C Galacticus F.C Albinutele 01.10.2016 – ora 10:30 6 la 2
2 F.C Soimii Spartanii Floreasca 01.10.2016 – ora 12:00 3 la 0
3 ACS Aparatorii Patriei Real Team 01.10.2016 – ora 13:30 5 la 2
4 E-Force Borussia Bucuresti 01.10.2016 – ora 15:00 5 la 0
5 Young Boys Los Crocodiles Sportifes 01.10.2016 – ora 16:30 0 la 3 Neprezentare Young Boys
6 F.C Bombardierii P.Zidane 01.10.2016 – ora 18:00 0 la 3
7
8
Etapa 18
1 P.Zidane ACS Aparatorii Patriei 09.10.2016 – ora 12:30 12 la 0
2 Los Crocodiles Sportifes Borussia Bucuresti 09.10.2016 – ora 14:00 3 la 0 Neprezentare Borussia Bucuresti
3 F.C Soimii Real Team 09.10.2016 – ora 15:30 6 la 0
4 Spartanii Floreasca E-Force 09.10.2016 – ora 17:00 4 la 10
5 F.C Galacticus Young Boys 09.10.2016 – ora 18:30 3 la 0 descalificata Young Boys
6 F.C Albinutele F.C Bombardierii 09.10.2016 – ora 20:00 3 la 0 descalificata F.C. Bombardierii
7
8
Etapa 19
1 Real Team P.Zidane 15.10.2016 – ora 11:00 1 la 15
2 Spartanii Floreasca F.C Albinutele 15.10.2016 – ora 12:30 2 la 15
3 ACS Aparatorii Patriei F.C Soimii 15.10.2016 – ora 14:00 1 la 6
4 E-Force F.C Galacticus 15.10.2016 – ora 15:30 5 la 2
5 Young Boys Borussia Bucuresti 0 la 3
6 F.C Bombardierii Los Crocodiles Sportifes 0 la 3
7
8
Etapa 20
1 Los Crocodiles Sportifes Spartanii Floreasca 23.10.2016 – 15:00 – 16:00 3 la 0 descalificata Spartanii Floreasca
2 F.C Soimii F.C Galacticus 23.10.2016 -16:30 – 17:30 11 la 1
3 P.Zidane Borussia Bucuresti 23.10.2016 -18:00 – 19:00 10 la 2
4 ACS Aparatorii Patriei E-Force 23.10.2016 -19:30 – 20:30 2 la 8
5 F.C Albinutele Young Boys 3 la 0
6 F.C Bombardierii Real Team 0 la 3
7
8
Etapa 21
1 F.C Galacticus Real Team 05.11.2016 – 09:00 – 10:30 3 la 0 Neprezentare Real Team
2 P.Zidane E-Force 05.11.2016 – 10:30 – 12:00 5 la 2
3 F.C Albinutele Los Crocodiles Sportifes 05.11.2016 – 12:00 – 13:30 0 la 3
4 Spartanii Floreasca Borussia Bucuresti 0 la 3
5 F.C Soimii Young Boys 3 la 0
6 ACS Aparatorii Patriei F.C Bombardierii 3 la 0
7
8
Etapa 22
1 F.C Galacticus P.Zidane 06.11.2016 –  14:00 – 15:30 3 la 7
2 Real Team Los Crocodiles Sportifes 06.11.2016 – 15:30 – 17:00 0 la 3 Neprezentare Real Team
3 Borussia Bucuresti F.C Soimii 06.11.2016 – 17:00 – 18:30 0 la 3 Neprezentare Borussia Bucuresti
4 E-Force F.C Albinutele 06.11.2016 – 18:30 – 20:00 5 la 2
5 ACS Aparatorii Patriei Spartanii Floreasca 3 la 0
6 Young Boys F.C Bombardierii 0
7
8
Etapa 23
1 Los Crocodiles Sportifes ACS Aparatorii Patriei 13.11.2016 – 14:00 – 15:30 9 la 0
2 E-Force F.C Soimii 13.11.2016 – 15:30 – 17:00 0 la 5
3 Borussia Bucuresti F.C Albinutele 13.11.2016 – 17:00 – 18:30 0 la 3 descalificata Borussia Bucuresti
4 Real Team Spartanii Floreasca 3 la 0
5 F.C Galacticus F.C Bombardierii 0
6 Young Boys P.Zidane 0
7
8
Etapa 24
1 F.C Soimii Los Crocodiles Sportifes 20.11.2016 – 14:00 – 15:30 6 la 3
2 P.Zidane F.C Albinutele 20.11.2016 – 15:30 – 17:00 6 la 1
3 Spartanii Floreasca F.C Galacticus 0 la 3
4 ACS Aparatorii Patriei Borussia Bucuresti 3 la 0
5 Real Team Young Boys 3 la 0
6 E-Force F.C Bombardierii 3 la 0
7
8
Etapa 25
1 Los Crocodiles Sportifes P.Zidane
2 ACS Aparatorii Patriei F.C Galacticus
3 F.C Albinutele F.C Soimii
4 Young Boys E-Force 0 la 3
5 Spartanii Floreasca F.C Bombardierii 0
6 Real Team Borussia Bucuresti 3 la 0
7
8
Etapa 26
1 F.C Galacticus Los Crocodiles Sportifes
2 F.C Albinutele ACS Aparatorii Patriei
3 F.C Soimii P.Zidane
4 E-Force Real Team
5
6 Spartanii Floreasca Young Boys 0
7 Borussia Bucuresti F.C Bombardierii 0
8
GOLGHETERI LIGA 1
Boiangiu Leonard(P Zidane) – 48 Goluri
Sfiea Paul(FC Soimii)-28 – Goluri
Capraru Robert(FC Albinutele)-26 Goluri
Mihai Costinel(FC Soimii)-25 Goluri
Melci Alexandru(Los Crocodiles)- 21 Goluri
Niculae Florian(F.C. Soimii)-16 Goluri
Vlad Daniel(FC Galacticus)-16 Goluri
Bucur Marius(Hyper Team)-15 Goluri
Cocirla Marius(FC Albinutele)-14 Goluri
Cirnu Stefan(Los Crocodiles Sportifes)-14 Goluri
Ionica Florian(FC Galacticus)-13 Goluri
Chirica Nicusor(FC Albinutele)-12 Goluri
Hasan Amet(FC Albinutele)-12 Goluri
Sandescu Razvan(P Zidane)-12 Goluri
Stan Albert(Los Crocodiles Sportifes)-10 Goluri
Bobonete Alex(Borusia Bucuresti)-10 Goluri
Pora Roberto(FC Albinutele) – 10 Goluri
Badulescu Nicolae(Los Crocodiles)-10 Goluri
Iordache Andrei(FC Galacticus)-9 Goluri
Chirita Dumitras(Real Team)-9 Goluri
Stroe Matei(Borusia Bucuresti)-8 Goluri
Botis Mihai(ACS Aparatorii Patriei)-8 Goluri
Ditu Marius(P Zidane) -8 Goluri
Preda Stefan(E. Force)-7 Goluri
Radulescu Andrei(Borusia Bucuresti)-7 Goluri
Baducu Andrei(Los Crocodiles)-7 Goluri
Grigore Mihai(Los Crocodiles Sportifes)-7 Goluri
Tiron Silviu(FC Galacticus)-6 Goluri
Costache Stefan(Real Team)-6 Goluri
Petrut Razvan(FC Albinutele)-6 Goluri
Avram Ionut(FC Soimii)-6 Goluri
Ilisescu Cosmin(Real Team)-6 Goluri
Niculae Valentin(E-Force)-6 Goluri
Cristea Marius(Soimii)-5 Goluri
Carnu Cosmin(ACS Aparatorii Patriei)-5 Goluri
Dumitru Marian(Los Crocodiles)-5 Goluri
Enache Alberto(Real Team)-5 Goluri
Constantin Filip(Hyper Team)-5 Goluri
Stanciu Catalin(Borusia Bucuresti)-5 Goluri
Ladaru Ionut(P Zidane)-5 Goluri
Stanciu Marian( E. Force) – 5 Goluri
Cristea Victor(Hyper Team)-4 Goluri
Iancu Vlad(E-Force)- 4 Goluri
Rosu Alexandru(Spartanii Floreasca)-4 Goluri
Marin Alexandru(Spartanii Floreasca)-4 Goluri
Vasiloiu Catalin(ACS Aparatorii Patriei)-4 Goluri
Danila Andrei (E. Force) – 4 Goluri
Ivanciu Catalin(Real Team)-4 Goluri
Petrovici David(P Zidane)-4 Goluri
Minciu Alexandru(P Zidane)-4 Goluri
Ianculescu Roberto(FC Galacticus)-3 Goluri
Sandescu Tudor (P Zidane)- 3 Goluri
Dragomir Razvan(E-Force)-3 Goluri
Nan Eduard (Spartanii Floreasca) – 3 Goluri
Dumitru Andrei(E-Force)-3 Goluri
Radu Andrei(FC Bombardierii)-3 Goluri
Hulub Lucian(Spartanii)-3 Goluri
Busuioc Edi(Borusia Bucuresti)-3 Goluri
Andrei Nikolaos(FC Soimii)-3 Goluri
Breniuc Andrei(Team of the Year)-3 Goluri
Bunea Alexandru(FC Albinutele)-3 Goluri
Hanec Mihail(P Zidane)- 3 Goluri
Istrate Adrian(Young Boys)-2 Goluri
Gadea Florin(ACS Aparatorii)-2 Goluri
Birtu Andrei(Los Crocodiles Sportifes)-2 Goluri
Nedelcu Nicolae(Young Boys)-2 Goluri
Ficiu Traian(FC Soimii)-2 Goluri
Rotaru Gabriel(E Force)-2 Goluri
Cristea Alexandru(Real Team)-2 Goluri
Ahmad Rauf(FC Galacticus)-2 Goluri
Sanduleac Robert(E Force)- 2 Goluri
Teodorescu Mihai(Bombardierii)-2 Goluri
Vlad Cruceru(Team of the Year)-2 Goluri
Vlad Florin(Hyper Team)-2 Goluri
Croitoru Laurentiu(FC Galacticus)- 2 Goluri
Vasile Alexdru(Los Crocodiles)-2 Goluri
Padureanu Alexandru(FC Albinutele)-2 Goluri
Gheorghe Alexandru(ACS Aparatorii)- 2 Goluri
Marin Ionut(Spartanii Floreasca)-2 Goluri
Paun Cristian(Spartanii)- 2 Goluri
Neacsu Eduard(FC Bombardierii)- 2 Goluri
Bortea Andrei(FC Albinutele)-2 Goluri
Honciu Ionut(ACS Aparatorii)- 2 Goluri
Parfeon Danila(P Zidane)-2 Goluri
Ivanescu Costin(P Zidane)-2 Goluri
Radu Eduard(P Zidane)-2 Goluri
Serban Nicola(Team of the Year)-2 Goluri
Onica Romulus(FC Soimii)-2 Goluri
Mitrache Stefan(Real Team)-2 Goluri
Scafaru Andrei(Young Boys)-2 Goluri
Talpasanu Andrei(FC Galacticus)- 2 Goluri
Lungu Marius(P Zidane)-2 Goluri
Mustata Madalin(Young Boys)- 2 Goluri
Stefan Gabriel (P Zidane) – 2 Goluri
Nemuc Lucian(F.C. Soimii)-2 Gol
Ianos Florin(F.C. Soimii) – 2 Goluri
Lixandru Andrei(Young Boys)-1 Gol
Badea Eduard(ACS Aparatorii Patriei)-1 Gol
Damian David(Hyper Team)- 1 Gol
Dumitrescu Catalin(FC Soimii)-1 Gol
Mirea Dan(Hyper Team)-1 Gol
Giuroescu Alexandru(Real Team)-1 Gol
Telescu Nicolae(Hyper Team)-1 Gol
Chelu Ionut(FC Albinutele)-1 Gol
Zaharescu Rares(Team Of The Year)-1 Gol
Dumitru Adrian (FC Soimii)-1 gol
Bosnigeanu Octavian(ACS Aparatorii)- 1 Gol
China Valentin(FC Albinutele)-1 Gol
Stoian Bogdan(Borusia Bucuresti)-1 Gol
Ciulei Teodor(FC Bombardierii)-1 Gol
Pinzaru Ionut(FC Galacticus)-1 Gol
Stan Mihai(Spartanii Floreasca)-1 Gol
Pantelie Andrei(FC Borusia Bucuresti)- 1 Gol
Nae Alexandru(Spartanii Floreasca)- 1 Gol
Petrovici Sabin(P Zidane)-1 Gol
Ion Octavian (Real Team) – 1 Gol
Baraboi Cosmin(P Zidane)-1 Gol
Scutelnicu Catalin (FC Galacticus) – 1 Gol
Surdu Cristian(Hyper Team)-1 Gol
Vasile AleXandru (F.C. Soimii) – 1 gol
Tulumb Madalin(Young Boys)- 1 Gol
Ciobanu Costin(E-Force)-1 Gol
Galea Vlad(ACS Aparatorii)- 1 Gol
Marin Catalin (F.C Soimii) – 1 Gol
Young Boys Spartanii Floreasca
Tulumb Madalin(Young Boys)- 2 Galbene Hulub Lucian(Spartanii)-1 Galben
Nedelcu Nicolae(Young Boys)-1 Galben Barbu Bogdan(Spartanii)-1 Galben
Dutu Mihai(Young Boys)-2  Galbene Paun Cristian(Spartanii)-1 Galben
Ilincai Vlad(Young Boys)-1 Galben Avram Ionut(Spartanii)-1 Galben
Lixandru Andrei(Young Boys)-2 Galbene Muresan Edward(Spartanii)-1 Galben
Dobre Mihai(Young Boys)-1 Galben Marin Alexandru(Spartanii)-1 Galben
Lixandru Eugen(Young Boys)- 2 Galbene Nita Narcis(Spartanii)-1 Galben
Rosu Alexandru(Spartanii)-1 Galben
Niculae Valentin(Young Boys)-1 Galben Cristea Alexandru(Spartanii) – 1 Galben
F.C Bombardierii Borussia Bucuresti
Dima Ionut(FC Bombardierii)-2 Galbene Stroe Matei(Borussia Bucuresti)-2 Galbene
Cristea Robert(FC Bombardierii)-2 Galbene Stanciu Catalin(Borusia Bucuresti)-1 Galben
Neacsu Eduard(F.C. Bombardierii)-1 Galben Dinica Serafim(Borusia Bucuresti)-1 Galben
Alexandru Catalin(FC Bombardierii)- 1 Galben Pauna Cristian(Borusia Bucuresti)-2 Galbene
Streche Robert(FC Bombardierii) – 1 Galben Burcea Mihnea(Borusia Bucuresti)-1 Galben
Busuioc Edi(Borusia Bucuresti)- 1 Galben
Matei Dragos(Borusia Bucuresti)- 1 Galben
Sporting Braga P.Zidane
Petrovici David(P. Zidane)-2 Galbene
Sandescu Razvan(P. Zidane)-3 Galbene
Nagy Alexandru(P.Zidane)-2 Galbene
Ditu Marius(P Zidane)-2 Galbene
DESCALIFICATA Ivanescu Costin(P Zidane)- 2 Galbene
Sandescu Tudor(P Zidane)-2 Galbene
Hanek Mihail(P Zidane)- 1 Galben
Stefan Gabriel(P Zidane)- 1 Galben
F.C Galacticus F.C Albinutele
Ahmad Rauf (FC Galacticus)-3 Galbene Chirica Nicusor(FC Albinutele)-3 Galbene
Iordache Andrei (FC Galacticus)-3 Galbene China Valentin(FC Albinutele)-1 Galben
Tiron Silviu(FC Galacticus)-1 Galben Baducu Andrei(FC albinutele)-1 Galben
Ianos Florin(FC Galacticus)-2 Galbene Gakos Giorgios(FC Albinutele)-1 Galben
Vlad Daniel(FC Galacticus)-1 Galben Cocirla Marius(FC Albinutele)- 2 Galbene
 Ionica Florian(FC Galacticus) – 1 Galben Chelu Ionut(FC Albinutele)-1 Galben
Padureanu Marian(FC Albinutele)- 2 Galbene
Petrut Razvan(FC Albinutele)-1 Galben( la 3 galbene sta o etapa)
Los Crocodiles Sportifes F.C Soimii
Dumitru Marian(Los Crocodiles)-2 Galbene Andrei Nikolaos(FC Soimii)- 1 Galben
Badulescu Nicolae(Los Crocodiles)-2 Galbene Cristea Marius(FC Soimii)- 1 Galben
Tarnauceanu Cristian(Los Crocodiles)-1 Galben Sfiea Paul(FC Soimii)-1 Galben
Musceleanu Catalin(Los Crocodiles)-2 Galbene Frasineanu Alexandru(FC Soimii)-1 Galben
Cojocaru Alexandru(Los Crocodiles)-1 Galbene Matei Alexandru(FC Soimii)-1 Galben
Vasile Alexandru(Los Crocodiles)-2 Galbene Mihai Costinel(FC Soimii)-1 Galben
Dumitru Adrian(FC Soimii)- 1 Galben
Ficiu Traian(FC Soimii)-1 Galben
Next Generation Team Of The Year
Cosmin Coman(Team of the Year)-1 Galben
Vlad Cruceru (Team of the Year)-1 Galben
Serban Nicola(Team of the Year)-1 Galben
DESCALIFICATA Garbur Stefan(Team of the Year)-2 Galbene
Ilie Dragos(Team of the Year)-1 Galben
E-Force ACS Aparatorii Patriei
Sanduleac Robert(E Force)-2 Galbene Niculescu Radu-(ACS Aparatorii)- 2 Galbene(la 3 galbene sta o etapa)
Nemuc Lucian(E Force)-3  Galbene Gheorghe Alexandru(ACS Aparatorii)- 2 Galbene
Dumitru Andrei(E Force)-2 Galbene Bosniceanu Octavian(ACS Aparatorii)-1 Galben
Iancu Robert(E Force)-4 Galbene Badea Eduard(ACS Aparatorii)- 1 Galben
Drumen Alexandru(E Force)-1 Galben Gadea Florin(ACS Aparatorii)- 2 Galbene
Galea Vlad(ACS Aparatorii)- 1 Galben
Cirnu Cosmin(ACS Aparatorii)- 1 Galben
Real Team Hyper Team
Giuroescu Alexandru(Real Team)-2 Galbene Vlad Florin(Hyper Team)-1 Galben
Popescu Andrei(Real Team)-1 Galben Constantin Filip(Hyper Team)-2 Galbene
Ilisescu Cosmin(Real Team)-1 Galben Medar Andrei(Hyper Team)- 1 Galben
Manea Catalin(Real Team)-2 Galbene Cruceru Vlad(Hyper Team)-1 Galben
Chirita Dumitras(Real team)-3 Galbene
Cristea Alexandru(Real Team)-1 Galben
Enache Alberto(Real Team)- 1 Galben
Costache Stefan(Real Team) – 1 Galben

© 2019 Centrul de proiecte educationale si sportive Bucuresti. Toate drepturile rezervate